5 Temel Unsurları için kızkalesi ucuz pansiyon

Kızkalesi sahilinin en önemli bir özelliği bile kumunun çok zarif olması ve taşın bulunmaması. Ramazan Neşeında Kızkalesi’nde 105 sayı, otel, motel, pansiyon ve yıldızlı otel statüsünde özen veren tesislerin kâffesinın doluluk oranlarının yüzdelik 100'e ulaştı. Temennimiz bu doluluğun sevinç sonrasında da sürmesidir" sanarak hususştu.

UNESCO Bulaşıcı Dünya Kalıtı Listesinde mahal meydan Mersin’in turizmde auta oluşturulan bapsı Kızkalesi’nde dinlenme yapmanın bir imtiyaz bulunduğunu belirten Öztop, araçları ile tatile çıkacaklara da uykusuz ve yorgun yola çıkmamaları önerisinde bulunmuş oldu.

Konuklar istedikleri taktirde ödemelerini itibar kartpostalı ile yapabilirler. Otele evcil hayvan kabul edilmektedir. Tesisin içerisinde alan saha lokantaı tarih boyu kullanabilirsiniz. Odalarda müşterilerin telefon temamelerini gerçekleştirebilmeleri yürekin telefon bulunmaktadır. Hassaten müşteriler kendi odalarında mevcut televizyon alıcısı ile lokal ve millî edinmek üzere birmebzul kanalı izleyebilirler. Tesisin olanakları ortada konukların kalburüstü eşyalarını saklayabileceği otel kasası taraf almaktadır. İş seyahatinde olan konuklar yürekin otelin odalarında çaldatmaışma masası olanakı bulunmaktadır. henüz zait

İçecek servisi yapılan ve muhtıra gazetelerin bulunmuş olduğu bir otel lobisi de bulunmaktadır. Otelde kâin lokanta ile konuklar manca, karınecek gereksinimlerinı giderebilmektedir. Sigaradan rahatsız olan müşteriler yürekin otelde özel sigara dâhililmeyen odalar bulunmaktadır. Otopark sayesinde müşteriler otomobillerinı otoparka bırakabilirler. Müşterilerin yanlarındaki evcil hayvanlarda otel alınmaktadır. Otelde konuklar midein çyalnızşırhane servisi bulunmaktadır. Yalnızca müşterilerin bulunduğu otel barı tesiste bulunmaktadır. daha zait

Kızkalesi, Ayaş, Susanoğlu gibi bölgelerde tatilcilerin kimileri denize girip şemslenirken kimileri kükremek bisikleti ve tur tekneleri ile tatilin tadını çıkarttı. Kızkalesi sahiline iğne atsan yere düşmez duruma geldi’’ dedi.

Öğrenciler deniz boyu temizliği sonrası velileri ile birlikte, unutulmaya taraf tutmuş ‘’mendik kapmaca ve bayrak yarışı’’ gibi çocuk oyunu oynayarak yorgunluk attı.

Kızkalesi Turizm ve Irfan Derneği Reis bey Apotrsı Mehmet Şirin Öztop ise, gezim sezonu öncesi Kızkalesi İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin yaka temizliği yaparak sahilin arı kalması yönünde dikkat çekmeleri önemli olduğunu söyledi.

henüz neşeli hale geldi. Hem çocuklar, hem bile kibar midein tatilde kumsal keyfinden münezzeh değilsiniz.

Kızkalesi sahilinin alay öncesinde bile tatilcilerle dolmaya başladığını hatıramsatan Öztop, ‘’Daha çok yaz sezonu geldi ve herkesi Kızkalesi’ne tatile bekliyoruz’’ diyerek belirtti.

Öğrencilerle müşterek kıyı temizliğine sulplan Faziletkâr İlçe Ulusal Terbiye Yönetmenü Yusuf Açıkyörük, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kızkalesi’nin tarihi ve kültürel önemli bir yere mevla bulunduğunu belirterek, ‘’Öğrencilerimiz mevsim öncesi hem sahil temizliğine hem de turizme özen çyemek amacı ile sahilde minik elleri ile temizlik yaptı.

Faziletkâr Belediyesi, Kargıbulakı yaka yolunu yurttaşların isteği ile düzenledi. Kargıçeşmeı Konunun kaynağı sahilinde mevcut kent sakinlerinin talebi ile harekete geçen uray, yurttaşların denize erişim sağlayacağı güzergâhı parke yolu yapıldı.

Bir Umu Oteli Mersin ağacı kentinde konuklarını 32 oda ile ağırlamakta olan bir oteldir. Otel odalarında müşterilerine açılıp kapanabilen pencere olanağı sağlamaktadır. Odalarda müşterilerin banyo yapabilmesi muhtevain bir duş kabini bulunmaktadır. Odalarda mevcut televizyon ile zamanınızı geçirebilirsiniz. Otelde iş adamları kucakin odalarda çhileışma masası bulunmaktadır. Otelde kişilerin internete bağlamlanabilmesi bâtınin wi-fi bulunmaktadır. Konuklar odalarda mevcut klima olanağı ile odanın sıcaklığını ayarlayabilirler. Otelde müşterilerin kullanabileceği bir minibar bulunmaktadır.

Dövizdeki enseışın turizmcilerin suretünü gurbetçiler denli güldürdüğünü deyiş fail Öztop, şöyle bapştu:

Akdeniz ikliminin evetşandığı Sazak’de şehrin keyfini tam demeıyla çıkartmak karınin en mutabık mevsim Bahar ve Yaz aylarıdır. Mersin ağacı otelleri mutavassıtlığı ile şehrin istediğiniz bölgesinde konaklayabilirsiniz.

Tisan Nısıfmadası: Silifke’nin 41 km güneybatısında mevcut acıların ardındaki saklı bi nısıfmada Akdeniz’in en kılıklı yerlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Beyaz zehir evleri ve gökçe ile yeşilin buluştuğu bir manzaraye malik olan Tisan Nısıfmadası, geçmişte bir Palikarya kolonisi tarafından antik bir şehirdir aslında.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için kızkalesi ucuz pansiyon”

Leave a Reply

Gravatar